Javorový sirup a jedlá soda – lék proti rakovině

Je to už dlouho, co jsem se dozvěděla o léčení rakoviny a jiných civilizačních chorob javorovým sirupem a jedlou sodou. Stáhla jsem si informace z internetu a nezávisle na tom, co už jsem věděla, mi můj fyzioterapeut tuto medicínu předepsal. Myslím si, že by byla škoda, nechat si to pro sebe, a tak všem, kteří mají zájem pomoci sami sobě, předkládám tuto jednoduchou recepturu. 
Za posledních asi 100 let se změnilo složení našeho jídelníčku. Dnešní strava obsahuje převážně potraviny, které během svého rozkladu v trávicím traktu vytvářejí produkty s kyselou reakcí. Jde o maso, tuky, mléko, cukr, mouku, vejce atd. Hodnota pH tělesných tekutin se musí udržovat velmi blízko neutrality, tedy okolo 7,4, neboť jen tehdy probíhají metabolické reakce organizmu správně. Jaké pH máme asi my? Překyselení organizmu způsobuje současné „civilizační“ nemoci, jako je vysoký krevní tlak, cukrovka, dna, zácpa, obezita, nemoci jater a ledvin, močové, ledvinové a žlučníkové kameny, ekzémy, kornatění tepen, astma, osteoporóza, hemeroidy, křečové žíly, vysoký cholesterol, rakovina, zubní kazy, plísně, potivé nohy, studené končetiny, nespavost, revma, artróza, infarkt a tak bychom mohli pokračovat. Na všechny tyto neduhy i jako prevence je dobré užívat javorovou medicínu.
Zázračným a až neuvěřitelně prostým lékem je javorový sirup se sodou na potlačení rakoviny. Rakovina není nemoc, ale přírodou řízené prodloužení života. Je to poslední projev extrémního překyselení organizmu a toxicity těla. Aby organizmus nezemřel na toto překyselení, imunitní systém soustředí vnitřní toxiny do určitého orgánu, „obalí“ je oslabenou super kyselou tkání a zapouzdří ji, aby nedocházelo k šíření toxinů do okolí. Tělo zakonzervuje jedy, které nemůže vyloučit, čímž si prodlouží život. Nezmění-li člověk způsob života a nedojde-li ke snížení toxicity v organizmu, jsou metastázy posledním pokusem těla ke své záchraně. Začněte své tělo milovat takové jaké je, a buďte mu vděční za to, jak vám slouží a co nejdříve mu ulevte detoxikací.
Léčba zažívací sodou a javorovým sirupem je jakousi přírodní chemoterapií. Efektivně hubí rakovinné buňky, které milují cukr. Zahřátím javorového sirupu s jedlou sodou dojde k navázání silně zásadité sodíkové sloučeniny na molekulu cukru. Rakovinná buňka absorbuje cukr, který s sebou nese zásaditou sloučeninu jako trojský kůň, a to je její zkáza. Okamžitá změna pH buňku zabije.
Lidé, kteří užívají javorový sirup se sodou, jsou odolnější vůči virózám a lépe se jim hojí rány. Jste-li netrénovaný člověk a chystáte se k většímu fyzickému výkonu, vezměte si před ním lžičku medicíny. Kyselina mléčná, která se tvoří při námaze ve svalech se rychleji vstřebá. Jestli vás bolí kolena, nebo trpíte dnou, dejte si na bolavá místa obklad ze samotné jedlé sody. Na nějaký čas se vám uleví.

Recept: smíchejte 1 díl čisté jedlé sody (NaHCO3 hydrogenuhličitan sodný) se 3 díly 100% javorového sirupu. Ve vodní lázni směs za stálého míchání udržujte 5 min. na teplotě 40 – 45°C. Užívejte 1 až 3 čajové lžičky denně. Při rakovině by se z počátku měly brát časté silnější dávky, aby se rychle dosáhlo výraznějšího posunu pH k normě. Zkuste si měřit pH moči a podle toho dávkování upravit.

Anketa

Odkud jste se o nás dozvěděli?

z internetu 814 57%
od známého 533 37%

Celkový počet hlasů: 1438