Seminář na zlepšení zraku

Víkendový seminář na zlepšení zraku

Seminář je určen všem, kteří trpí jakoukoli oční vadou, nosí dioptrické brýle nebo kontaktní čočky, ale jsou ochotni změnit svou povahu, nebo životní styl. Dioptrické brýle nebo kontaktní čočky jsou ortézou na oči a jen změnou sebe sama lze docílit "znovuuzdravení". Klasická medicína přesně definuje, čím je způsobena krátkozrakost, astigmatismus nebo stařecká makulární degenerace. Fakticky má každý postižený jiný důvod, proč si opatřil tu kterou vadu. Jeden přehlíží nevěru svého partnera, druhý nechce hledět na alkoholika, se kterým žije, třetí nesnáší svou práci a důchod je v nedohlednu, a tak bychom mohli pokračovat. Všichni se chtějí strašně moc zbavit brýlí, ale pomoc očekávají od druhých. Na řešení problému jsou tři: postižený, nemoc a lékař nebo terapeut. Pokud člověk nevěří ve své vlastní uzdravení, stojí proti nemoci bezbranný pomocník - lékař nebo terapeut.

Podmínkou účasti na semináři je víra, že se můžete uzdravit!

Cílem semináře je najít mentální příčinu očního postižení a zároveň rozhýbat páteř, klouby, oční svaly a hlavně mozek. Tedy vyhlásit válku své vlastní lenosti!

 Seminář obsahuje:

  • cvičení na klouby a páteř
  • oční cvičení a cvičení kineziologická
  • terapii zpěvem manter
  • psychoterapii EFT
  • vzájemné energetické vyrovnání
  • svíčkování pomocí tělových svíček Táde
  • reflexní terapii na oči  

Lektoři:

Taťána Hrabinová -  celostní léčení, práce s energiemi, terapeut EFT, masér

Jiří Hrubec - dlouholetý terapeut, regresní terapie, terapie EFT, práce s energiemi, astrologie 

Termín semináře: momentálně není určen

Cena semináře:  3 000 Kč

Místo konání:  Brána zdraví v Buštěhradě, Revoluční 494

Strava: v místních restauracích, lze si donést vlastní jídlo

Ubytování: individuální, lze přespat ve spacáku v Bráně zdraví (100 Kč na noc) 

Seminář začíná v pátek od 17:00 hod. a končí v neděli v 16:00 hod. V sobotu a neděli je program zahájen v 8:00 hod. rozcvičkou.

Přihlášení je možné na zde, na emailu hrabinova.tatana@centrum.cz, nebo na tel. 607980583.

Zařazení do semináře je podmíněno složením zálohy ve výši 1 000 Kč na účet ČSOB č. 224970989/0300, jako VSY uveďte své telefonní číslo. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a datum prvního dne zvoleného termínu semináře.